Od 1998 roku

moją fascynacją jest magia dotyku i jego wpływ na ludzkie ciało. Inspiracją 

i pierwszym mistrzem był niezwykły masażysta, który w dłoniach miał dodatkowy zmysł, niedostępny przeciętnemu człowiekowi. Pomimo iż był niewidomy, jego sposób "widzenia", poznawania i rozumienia ludzkiego ciała przez dotyk to pewien ideał, do którego staram się dążyć z pomocą narzędzi, jakimi są techniki masażu poznawane w trakcie kształcenia i ciągłego doskonalenia.

MANUFAKTURA

to słowo bardzo stare i jakże dobrze oddające istotę masażu. Czymże innym, jeśli nie rękodziełem jest właśnie masaż? Nasz czasy nadały nowy sens temu słowu, uwypuklając jego wartość na tle masowej, mechanicznej i często miernej jakościowo produkcji. Tak i ja traktuję nazwę MANUFAKTURA. Jest to dla mnie rękodzieło wymagające umiejętności, zaangażowania, dbałości o jakość i przede wszystkim pasji.

SALUS PER MANUM

(zdrowie poprzez dłonie) to nawiązanie do pojęcia Sanus Per Aquam (SPA), które obejmuje wszlkie zabiegi leczniczo - relaksacyjne związane z wodą - począwszy od zwykłego basenu, poprzez sauny a skończywszy na biczach wodnych. Nazwa ta obecnie niesłusznie jest używana do określania m. in. masażu, którego istotą jednak jest przecież szerokie oddziaływanie na ludzkie ciało poprzez dotyk dłoni.

Fascynacja z czasem stała się zawodem, który przynosi mi wiele satysfakcji. Zapraszam wszystkich, którzy znają lub chcą poznać dobroczynne działanie masażu, do skorzystania z moich usług. 

Masuję w przytulnej, relaksującej atmosferze, przy blasku świec i w kojących aromatach, 

w moim gabinecie lub w domu pacjenta, gdzie dojeżdżam z własnym sprzętem. 

Posiadam profesjonalny stół i krzesło do masażu. Używam dobrych, naturalnych specjalistycznych balsamów. Jako masażysta nie tylko z zawodu ale i z pasji, staram się stworzyć atmosferę, która jak najlepiej będzie sprzyjała wyciszeniu i odprężeniu. Poprzez sam masaż, prócz technik dotyku, staram się przekazywać dobrą energię i pozytywne emocje, które - mam głęboką nadzieję - każdy z moich pacjentów odczuje.

Drodzy goście mojej strony, jeśli chcielibyście spróbować w jaki sposób moja pasja wpływa na Wasze ciało, umysł i sferę emocji - serdecznie zapraszam, pracuję w Warszawie. W zakładce KONTAKT można skorzystać 

z formularza kontaktowego, numeru telefonu i adresu e-mail oraz innych dróg komunikacji dla omówienia szczegółów.

"Czy to nie dziwne, że zmysł dotyku, tak nieskończenie mniej ceniony przez ludzi od wzroku, staje się w krytycznych momentach naszym głównym, jeżeli nie jedynym, kluczem do rzeczywistości?" 

-  Vladimir Nobokov - "Lolita"

TERAZ W NOWEJ LOKALIZACJI - W ŚCISŁYM CENTRUM WARSZAWY